O nás

Akciová společnost scanservice byla založena v únoru 1998. Je největší českou firmou zabývající se digitalizací dokumentů, která od svého založení nabízí služby zpracování dokumentů formou outsourcingu a dodává systémy pro zpracování dokumentů předním českým a zahraničním společnostem i státní správě a samosprávě.

Společnost každým rokem investuje značné prostředky do modernizace svých provozů a neustále obnovuje a rozšiřuje portfolio nabízených řešení. Nyní se zabývá především kompletní digitalizací, vytěžováním a následným zpracováním:

  • obchodních a jiných dokumentů volných i vázaných
  • formulářů
  • účetních dokumentů
  • knih, časopisů a jiných periodik
  • map, stavebních výkresů
  • nestandardních formátů

V současné době scanservice zažívá boom především díky tlaku trhu na zvyšování efektivity, kvality a snižování nákladů na provoz. Společnost splňuje a v mnohém překračuje požadavky norem ISO 9001:2008, ISO 27001:2013, ISO 14001:2004 a ISO 20000-1:2011, pro které je již mnoho let certifikovaná. Požadavky norem jsou propojeny do Integrovaného systému řízení, jehož politika je k dispozici v sekci Povinně zveřejňované údaje.

Od roku 2003 se společnost umisťuje v prestižním žebříčku firem „Českých 100 nejlepších“ – v roce 2015 již na 30. místě.

Vedení společnosti

Renata Telínová
Renata Telínová
předsedkyně představenstva
generální ředitelka
Ing. Milan Zajíček
Ing. Milan Zajíček
člen představenstva
ředitel pro strategický rozvoj
Kateřina Švehlová
Kateřina Švehlová
předsedkyně dozorčí rady
finanční ředitelka
Romana Šmejkalová
Romana Šmejkalová
Ředitelka professional services