O nás

Akciová společnost scanservice byla založena v únoru 1998. Je největší českou firmou zabývající se digitalizací dokumentů a od svého založení nabízí služby zpracování dokumentů formou outsourcingu a dodává systémy pro zpracování dokumentů předním českým a zahraničním společnostem, a to i státní správě a samosprávě.

Společnost každým rokem investuje značné prostředky do modernizace svých provozů a neustále obnovuje a rozšiřuje portfolio nabízených řešení. Nyní se společnost zabývá především kompletní digitalizací, vytěžováním a následným zpracováním:

  • obchodních a jiných dokumentů volných i vázaných
  • formulářů
  • účetních dokumentů
  • knih, časopisů a jiných periodik
  • map, stavebních výkresů
  • nestandardních formátů

V současné době scanservice zažívá boom především díky tlaku trhu na zvyšování efektivity, kvality a snižování nákladů na provoz. Společnost splňuje a v mnohém překračuje požadavky norem ISO 9001:2008, ISO 27001:2005 a ISO 14001:2004, pro které je již mnoho let certifikovaná. V roce 2012 scanservice úspěšně prošla mezinárodním auditem společnosti Deloitte na ISAE 3402, který je v českém prostředí unikátní. Tento audit je požadován u firem obchodovaných na akciových burzách v USA, které využívají outsourcing procesů a přísné požadavky jsou přenášeny i na jejich dodavatele.

Od roku 2003 se společnost umisťuje v prestižním žebříčku firem “Českých 100 nejlepších” – v roce 2014 již na 35. místě.

Vedení společnosti

Renata Telínová
Renata Telínová
předsedkyně představenstva
generální ředitelka
Ing. Milan Zajíček
Ing. Milan Zajíček
člen představenstva
ředitel pro strategický rozvoj
Ing. Iva Steinerová
Ing. Iva Steinerová
ředitelka professional services
představitel managementu pro ISŘ
Kateřina Švehlová
Kateřina Švehlová
předsedkyně dozorčí rady
finanční ředitelka
Ing. Jan Schӧpp
Ing. Jan Schӧpp
obchodní ředitel
Ing. Lubomír Janáček
Ing. Lubomír Janáček
Ředitel professional services