Nové LAN + WiFi skenery i1150WN a i1190WN společnosti Kodak Alaris

Společnost Kodak Alaris představila dva nové stolní skenery – Kodak ScanMate i1150WN a Kodak i1190WN, které jsou ideálním řešením pro takové podnikatelské prostředí, kde zaměstnanci potřebují rychle a snadno sdílet zařízení na snímání dokumentů. Uživatelé mohou těžit z ovládacího panelu s nastavitelnými příkazy a barevně kódovanými ikonami, který umožňuje nejen rychlejší a snadnější skenování, ale poskytuje i užitečné informace, které pomáhají předcházet a současně vyřešit případné chyby.

Navíc skenery umožňují bezproblémovou konektivitu v kancelářských sítích nebo prostřednictvím Wi-Fi pro celou řadu kancelářských prostředí, včetně bankovních přepážek, vládních agentur a nemocničního prostředí. Skenery jsou vybaveny standardními ovladači (TWAIN, ISIS), a uživatelé je mohou integrovat se stávajícími či staršími obchodními aplikacemi.

Mobilní aplikace ScanMate + (k dispozici ke stažení zdarma z Apple iTunes a Google Play) umožňuje uživatelům rychle a snadno skenovat dokumenty do tabletu nebo mobilního telefonu. Aplikace také umožňuje pohodlné sdílení souborů prostřednictvím e-mailu a jejich nahrání do cloudových aplikací, např. SharePoint, Box nebo Evernote.

Skenery i1150WN a i1190WN mají zabudované možnosti zpracování obrazu, které snižují požadavky na výkon PC, což je ideální pro použití s cloudovými nebo webovými aplikacemi pro snímání dokumentů, např. Kodak Info Input Portfolio. Aplikace Info Input umožňuje rychlejší, inteligentnější, bezpečnější a produktivnější snímání.

Zpět na homepage