Kariéra

V současné době vypisujeme výběrové řízení na obsazení pozice:

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODU

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI

  • vyhledávání a evidence obchodních výběrových řízení v externích zdrojích, včetně pravidelného reportingu
  • pravidelné zpracování poptávek adresovaných na všeobecnou e-mailovou adresu obchodního oddělení
  • správa a vedení agendy poptávek a pravidelný reporting
  • pravidelný reporting dle pokynů vedení společnosti
  • poskytování prvotních informací o produktech a službách společnosti zákazníkům
  • úzká spolupráce a součinnost s obchodními zástupci
  • logistika – zejména za včasné a úplné objednání a dodání zboží
  • CRM správa kontaktů a kontrola aktuálnosti pipeline

POŽADOVANÝ PROFIL

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • velmi dobrá znalost práce s PC – MS Office, Internet.
  • pečlivost, zručnost, samostatnost a zodpovědnost.
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz

NABÍZÍME

práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti

  • možnost profesního i osobního růstu
  • tvořivou, náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • školení na nové technologie
  • finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
  • firemní zaměstnanecké benefity:
    • 3 dny sick days
    • Cafeterie společnosti
    • Stravenky v hodnotě 100 Kč
    • Vitamínový program
    • 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok
    • Podpora vzdělání a výuka angličtiny
  • práci v příjemném týmu a moderním prostředí

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu kariera@scanservice.cz. Profil společnosti naleznete na adrese www.scanservice.cz. Sídlo společnosti je v Praze 9 – Horní Počernice.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost scanservice a.s., Náchodská 2397/23, Praha 9, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, po dobu maximálně tří měsíců. Poté budou Vaše osobní údaje zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Pro doplnění našeho vývojového týmu hledáme kolegu, který má chuť pracovat plnou kapacitou na zajímavých projektech.

SENIOR PROGRAMÁTOR

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • řešení přidělených programátorských úkolů,
  • programování v programovacím jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio,
  • spolupráce s business analytiky a SW architektem,
  • přebírání a realizace zadání od PM, tvorba a oponentura úvodních návrhů řešení,
  • spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti,

ZODPOVĚDNOST

  • za kvalitu programátorských výstupů,
  • dodržení stanovených termínů řešení,
  • za dodržování metodiky vývoje,

  • programovací zkušenosti v C# (Winforms, WPF a ASP .NET) min. posledních 4 roky,
  • znalost jazyka SQL,
  • znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#,
  • znalost technik SW vývoje, včetně agilní metodiky (modelovací jazyk UML),
  • znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server),
  • schopnost pracovat pod časovým tlakem a ve stresových situacích,
  • komunikační znalost AJ i technické AJ,

NABÍZÍME

  • práci v úspěšné a rozvíjející se ICT společnosti,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • zajímavou práci na různorodých týmových projektech,
  • finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech,
  • širokou škálu firemních benefitů,
  • zahájení spolupráce: ihned

Pracoviště je v Praze 9 – Horních Počernicích (jedna zastávka autobusem za stanicí Černý Most).Vpřípadě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu kariera@scanservice.cz.

Pro doplnění našeho vývojového týmu hledáme kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR – junior (.Net, C#, SQL)

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření,
  • praxe na pozici programátora,
  • prokazatelné zkušenosti s programováním v .NET a ASP.NET,
  • dobré znalosti C# a znalost SQL,
  • spolehlivost, samostatnost, rozhodnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita,
  • zájem rozvíjet se a učit se nové věci,

NABÍZÍME

Pracoviště je v Praze 9 – Horních Počernicích (jedna zastávka autobusem za stanicí Černý Most).

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu kariera@scanservice.cz.