Knižní skenery

Společnost scanservice zastupuje švýcarského výrobce knižních skenerů, společnost 4 Digital Books. Jedná se o vysoce kvalitní zařízení určená pro náročné zákazníky.

scanservice disponuje vlastními vyškolenými techniky, kteří jsou schopni provádět technickou podporu a základní servis. Zajišťujeme také dodávky náhradní dílů od výrobce.

V našem showroomu mají zákazníci možnost vidět skenery DL mini a scan2page v praxi a vyzkoušet si je před vlastním nákupem. Více o knižní digitalizaci

Digitalizační software

Pro zpracování naskenovaných obrazů doporučujeme software Page Improver, specificky vyvinutý software právě pro skenování knižních svazků. Společně s vlastním softwarem Scan4Book je pak možné nabídnout kompletní řešení pro knižní digitalizaci. Více o software pro knižní digitalizaci

NABÍZENÉ PRODUKTY

DL mini

Automatický knižní skener s možností manuálního režimu pro skenování až do formátu 2xA3 výstupní rozlišením až 600dpi. Dodává se ve dvou variantách dle typu použitých kamer a to buď jako Dl mini I nebo DL mini C.

scanVpage

Poloautomatický knižní skener pro skenování „V“ je nejrychlejším takovým skener na trhu (až 800 stran za hodinu) v rozlišení 300, 400, 600 a 800dpi na formátu A3+. Umožňuje skenovat formát 2x A3+.

scanVpage

scan2page

Nejrychlejší poloautomatický skener pro velké formáty až do A2+. Skenování je možné v rozlišení 200, 300, 400 a 600dpi.

scan2page

Chcete zjistit více? Zeptejte se!