Digitalizace dokumentových archivů

Zajišťujeme jednorázovou digitalizaci libovolných archivů vč. pořízení popisných údajů potřebných pro následné uložení a vyhledávání digitalizovaných dokumentů v DMS, CMS nebo jiném úložišti.

Dodáváme pro všechny vlastníky archivů, kteří potřebují uvolnit prostory nebo získat rychlý přístup k uloženým dokumentům. Našimi zákazníky jsou:

  • banky
  • pojišťovny
  • státní správa
  • samospráva

digi_archiv

Digitalizaci archivu lze provádět v zabezpečených prostorách scanservice nebo přímo u zákazníka. V tomto případě vybudujeme pracoviště v prostorách zákazníka – dodáme skenery, pracovní stanice, server a vlastní pracovníky.

Obsah archivu určuje typ skenerů používaných při zpracování. Pro běžné velikosti dokumentů používáme dokumentové skenery  Kodak, v případě velkých formátů (např. technických nebo stavebních výkresů) se jedná o velkoformátové průtahové skenery. Oba typy skenerů používají aplikaci Kodak Capture Pro. V průběhu skenování probíhá optická kontrola kvality naskenovaných obrazů.

Po naskenování je provedena indexace přímo ve skenovací aplikaci Kodak Capture Pro nebo v aplikaci ScanIndex.

Naskenované dokumenty i vytěžená data předáváme zákazníkovi v požadovaném formátu (PDF/A a XML souborech).

Bezpečnost a kvalita zpracování je pro nás důležitá stejně jako pro naše zákazníky. Proto nabízíme auditní záznam všech kroků zpracování pomocí softwaru ScanLog vyvinutého společností scanservice. Zákazník si může v libovolném okamžiku ověřit, v jaké fázi zpracování se jeho dokumenty nacházejí.

Řízení kvality je součástí každého realizovaného projektu. Specifický plán kvality je sestaven během přípravné fáze projektu a vychází z požadavků zákazníka.

Chcete zjistit více? Zeptejte se!

[contact-form-7 id="2749" title="Kontaktní formulář CZ"]

Reference