Digitalizace dokumentových archivů

Zajišťujeme jednorázovou digitalizaci libovolných archivů vč. pořízení popisných údajů potřebných pro následné uložení a vyhledávání digitalizovaných dokumentů v DMS, CMS nebo jiném úložišti.

Dodáváme pro všechny vlastníky archivů, kteří potřebují uvolnit prostory nebo potřebují rychlý přístup k uloženým dokumentům. Našimi zákazníky jsou:

  • Banky
  • Pojišťovny
  • Státní správa
  • Samospráva

digi_archiv

Digitalizace archivu může být prováděna v zabezpečených prostorách scanservice nebo přímo u zákazníka. V tomto případě vybudujeme pracoviště v prostorách zákazníka – dodáme skenery, pracovní stanice, server a vlastní pracovníky.

Obsah archivu určuje typ skenerů pro zpracování. Pro běžné velikosti dokumentů používáme dokumentové skenery  Kodak, v případě velkých formátů (např. technických nebo stavebních výkresů) se jedná o velkoformátové průtahové skenery. Oba typy skenerů používají aplikaci Kodak Capture Pro. V průběhu skenování probíhá optická kontrola kvality naskenovaných obrazů.

Po naskenování je provedena indexace přímo ve skenovací aplikaci Kodak Capture Pro nebo v aplikaci ScanIndex.

Naskenované dokumenty i vytěžená data předáváme zákazníkovi v požadovaném formátu (PDF/A a XML souborech).

Bezpečnost a kvalita zpracování je pro nás stejně důležitá jako pro naše zákazníky. Proto nabízíme auditní záznam všech kroků zpracování pomocí softwaru ScanLog vyvinutého společností scanservice. Zákazník si může v libovolném okamžiku ověřit, v jakém stavu zpracování se jeho dokumenty nacházejí.

Řízení kvality je součástí každého realizovaného projektu. Specifický plán kvality je sestaven během přípravné fáze projektu a vychází z požadavků zákazníka.

Chcete zjistit více? Zeptejte se!Reference